Krasavec odchycený dnes v parku na Štěpánce skončil v mladoboleslavském útulku

Foto: mbnet

MLADÁ BOLESLAV – V úterý, kdy slunce prosvitlo už jen občas a popadávající listí hlásilo blížící se podzim, si obyvatelé parku Štěpánka mohli povšimnout nezvykle osamělého čtyřnohého kamaráda.

Kolem půl dvanácté dopoledne jej zahlédl také jeden pozorný místní občan, který procházel parkem na své pravidelné procházce. Na první pohled mu bylo jasné, že zhruba rok starý černý pes s bílými znaky, neví, kam patří, kam se dát?

Kontaktoval proto městskou policii, která rychle přijela na místo. Policisté se snažili zjistit, zda někdo v okolí nezná pána od smutného tuláka. Bohužel, nikdo neměl ani tušení, odkud se mohl vzít.

Psa proto policisté převezli do kotce správní budovy městské policie v Palackého ulici. Tato lokace je ale pro ztracená zvířata obvykle pouze první zastávkou.

Očekávalo se, že páníček či panička tohoto fešáka co nejdříve zavolá a přijde si pro něj. Po několika hodinách čekání, se nikdo neozval. Dle čísla čipu se majitel nenašel. Padlo  rozhodnutí převézt ho do útulku v Březnu, kde bude mít větší šanci najít nový domov nebo se vrátit k původním majitelům.

Městská policie a útulek v Březnu vyzývají veřejnost, aby sdílela informace o ztraceném psovi, aby se co nejdříve našel jeho domov.

Zatím svého pánička marně vyhlíží. Foto: Útulek v Brezne