Kladenští Rytíři poměří své síly s Českými Budějovicemi. Diváci se zálohovanými kelímky!

Zdroj: CC BY-SA 4.0 a Rytíři Kladno

KLADNO – Kladenský zimní stadion s Rytíři dnes přivítá tradičního protivníka českobudějovický Motor, který se po předchozí nevydařené sezóně zvedá. Dokážou kladenští  hráči poprvé v ročníku, navíc bez zraněného Tomáše Plekance doma zvítězit?

Žádaná novinka

Nově bude na stadionu pivo za 50 a záloha za kelímek také 50 korun. Určitě je to krok správným směrem, míní většina fanoušků a na nové vratné kelímky v klubovém provedení Rytířů se těší. Některým u nich schází klipsy, aby se daly zavěsit za opasek. Ale berou je i jako suvenýr, či sběratelský předmět. Je spíš otázkou, kolik se jich asi po zápase vrátí?

Nový provozovatel

Občerstvení na stadionu Rytířů převzala jiná firma a hned zavedla zálohované půllitrové kelímky, zatím s jedním motivem. Do budoucna se počítá i s obrázky hráčů a dalšími osobnostmi, takže budou mít i sběratelskou hodnotu.

Kelímky bude možné vrátit do dvaceti minut po skončení zápasu u kteréhokoliv prodejního místa, kde zákazník obdrží nazpět padesátikorunovou zálohu. Samozřejmě vracet se nemusí, akorát člověk přijde o zálohu a odhodí-li ho na zem, bude ho to stát aspoň 50 korun.

Jen do čistého

Nápoj se bude podávat vždy do čistého kelímku. Fanouškům, kteří si přinesou vlastní jednorázové kelímky, nebude umožněn vstup na stadion.
Společnost Stalleys která nyní občerstvení na kladenském stadionu provozuje, má vlastní mycí linku na kelímky. Kelímky jsou ekologické, výrazně se sníží objem produkovaného plastu a navíc uleví od zaneřádění okolí stadionu.

Limitované edice

„Vzhledem k tomu, že disponujeme velkokapacitní myčkou na vratné kelímky a zároveň jsme dodavatelem kompletního vratného systému kelímku v některých městech a na festivalech, s radostí jsme se rozhodli tento trend přinést i na kladenský hokej,“ uvedl jednatel společnosti Stalleys Lukáš Suchánek. V blízké budoucnosti podle jeho slov plánují výrobu speciálních limitovaných edic například s hráči nebo s historicky významnými či výročními událostmi klubu.