Robert Urban přišel o roli díky Burešové a v posteli skončil s medvědem

Víc jak rok se herec Robert Urban převtěloval do soudce Petra Kříže, teď už ale odložil talár a se seriálem ZOO se rozloučil. Nám mimo jiné prozradil, s kým teď spí…

Už víc jak dva měsíce si Eva Burešová coby seriálová Viky užívá mateřské povinnosti a to znamenalo, že se na čas musí stáhnout ze seriálu. Tvůrci to vymysleli tak, že Petr Kříž, se kterým její postava čeká dítě, dostane pracovní nabídku v Bruselu a odjíždí, jenže… Viky zůstává, protože tihle dva jsou rozhádaní. Petr v naštvání přijme nabídku na práci a odjede. Ale je tu jeden háček. Viky je s Petrem těhotná a myslí si, že jeho odjezdem to mezi nimi definitivně končí. Jenže nikdy neříkej nikdy! Petr si v Bruselu všechno rozmyslí, pro Viky se vrátí a tenhle šťastný pár nakonec odjede spolu.

Tím tvůrci umožnili odejít Evě Burešové na mateřskou dovolenou. „Neměl jsem radost, protože za ten rok, co jsem ZOO točil, jsem si ty lidi kolem oblíbil. Na druhou stranu jsem to Evě přál. Je to krásná životní událost, kvůli které nemá být člověk smutný, naopak. Je to velká radost. Přineslo to ale fakt, že jsem skončil v seriálu, i když se rozhodně na to nedívám tragicky. To je herecký život. Nikdy se nic nemůže brát za definitivní,“ připustil Robert Urban, který záhy dostal nabídku do jiného primáckého seriálu. „Naskakuji tam jako moderátor,“ prozrazuje herec, který jako poslední obraz v ZOO natáčel s dětmi a je rád, že to tak nakonec dopadlo. „Točili jsme s dětmi a ony jako dárek na rozloučenou dostaly medvědy, docela jsem jim to záviděl. V úplném závěru jsem ho nakonec dostal taky. Teď se mnou spí v posteli obrovský medvěd, takže tu ZOO mám každý den,“ usmívá se herec, který se na novou práci a kolektiv moc těší.

Zdroj TV Prima