Advent v Babiččině údolí

ilustrační foto

NÁCHODSKO – V Rudrově mlýně v Babiččině údolí vás obdobím Adventu a Vánoc na českém venkově provedou členové folklorního souboru Barunka. V budově vodního mandlu v sousedství mlýna se bude, jako každý rok, konat malý adventní trh, kde můžete zároveň posedět v hospůdce s tradičním sortimentem občerstvení.

Akce se uskuteční ve dnech 1. prosince 2022 – 4. prosince 2022, vždy od 9 do 16 hodin. Během těchto dní budete mít jedinečnou možnost nahlédnout do „štědrovečerně“ vyzdobené Babiččiny světničky na Starém bělidle. Budete se moci prohlédnout výzdobu mlýna a Starého bělidla na základě lidových zvyků. Slovem vás zde provedou manželé Lemberkovi.

Staňte členy FB skupiny Život v Královehradeckém kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne. Sledujte nás Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Akci pořádá správa státního zámku Ratibořice ve spolupráci s folklorním souborem Barunka z České Skalice. V letošním roce se nekonají v období Adventu prohlídky zámku.

Vstupné

Rudrův mlýn: plné 90 Kč, senioři, ZTP a ZTP/P, mládež od 18 do 25 let 70 Kč, děti a mládež od 6 do 18 let 40 Kč, děti do 6 let ve skupinách (MŠ) 40 Kč. Děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma.

Pořadatelé doporučují předchozí rezervaci! Rezervace prohlídek a podrobné informace si zajistíte na telefonním čísle 491 452 123 (pouze v pracovních dnech v od 7 do 14 hod).