Rodinné víkendové lyžování je letos ve Skiareálu Lipno o 20 % levnější

Je čas řešit, kam vyrazíte lyžovat. S menšími dětmi samozřejmě zvažujete nejen délku cesty, ale i bezpečí a kvalitu sjezdovek a dostupnost potřebných služeb. Skiareál Lipno z takového vážení vychází jako jednoznačný vítěz. Nabízí kilometry perfektně upravených sjezdovek, bezpečný nástup na lanovky, lyžařskou školu, snow park, čtyřhvězdičkový hotel přímo u sjezdovky i skvělou gastronomii a půjčovnu lyžařského vybavení. A to zdaleka není všechno.

Lyžování na Lipně je letos super výhodné. Přestože zdražuje snad téměř všechno, Skiareál Lipno drží ceny u ledu. Vaši peněženku ale určitě zahřejí, a dokonce vám ani nezamrzne úsměv na rtech. Rodinné víkendové lyžování je totiž na Lipně o 20 % levnější. Navíc cena dvou a vícedenního skipasu zahrnuje večerní lyžovačku zdarma a čtyř a vícedenní skipas potěší vstupem na oblíbenou Stezku korunami stromů zdarma.

Lyžařská škola špičkové kvality v bezpečném prostoru

K dokonalým podmínkám pro rodiny s dětmi patří také lyžařská škola, která je jednou z nejlepších v České republice. Téměř stovka profesionálních a empatických lektorů je k dispozici jak pro skupinové kurzy, tak pro individuální lekce. V lyžařské škole je navíc s dětmi také oblíbený maskot celého Skiareálu lišák Fox, který s nimi cvičí a dokáže je zabavit i ve chvílích, kdy je pro ně lyžování náročnější. Výukový prostor je zcela oddělený od ostatních lyžařů, a tím je zajištěna maximální bezpečnost pro ty nejzranitelnější. K bezpečnému pohybu lyžařských začátečníků slouží také pojízdné koberce, které jsou v lyžařské škole čtyři. Lekce v lyžařské škole mohou využít samozřejmě i dospělí začátečníci, případně i ti, kteří si potřebují lyžařské dovednosti trochu osvěžit nebo vylepšit.

Skiareál Lipno nabízí barevnou paletu zážitků pro milovníky zimních sportů a odpočinku. Čas strávený společnou zábavou s rodinou je nejlepší investice, kterou můžete udělat, a tak neváhejte a naplánujte si ji už nyní.

www.lipno.info