Veronika Freimanová s válečkem v ruce… Víme, na koho čeká!

Oblíbená herečka Veronika Freimanová snad jako by nestárla. Má velkou rodinu a jako správná maminka a babička, i když velmi vytížená, se již postavila k válu a pustila se do cukroví.

Herečka Veronika Freimanová, kterou diváci televize Prima vídají coby ředitelku seriálové ZOO už žije přípravami na Vánoce. „Cukroví peču moc ráda, miluju tu vůni, která vám provoní dům, a taky ráda vidím, jak ty krabice s cukrovím přibývají,“ přiznala se herečka, Letos bude své staré recepty inovovat, protože její kamarádka a výživová poradkyně Lada Nosková jí dala typ na zdravé cukroví. „Poradila mi recept na mrkvové a švestkové kuličky. Doufám, že také budou mít úspěch. Tradičně se u nás dělají pracny, vanilkové rohlíčky a máme speciálně upravený recept na marokánky,“ prozrazuje seriálová ředitelka Marie Roklová.

Herečce už samozřejmě stůl zdobí adventní věnec. Ten dostala od dvou milých dam. „Vyráběla ho dcera s vnučkou. Je moc krásný a zdobí ho růžová křídla. Vánoční atmosféra se tak pomalu, ale jistě blíží. ZOO točím do 20. prosince, pak už se vánoční nálada rozjede na plné obrátky. Ráda bych měla dárky nakoupené s předstihem, nerada bych sklouzla k tomu je shánět na poslední chvíli, tak se snažím a vybírám,“ přiznává Veronika Freimanová, která svátky slaví s rodinou. „Děláme dva bramborové saláty. Jeden klasický, druhý bez brambor, jen zeleninový, a má velký úspěch. Máme krémovou polévku, řízek a ryby. Každý si může vybrat, co má rád.“ Vánoce tak u herečky doma probíhají v klidu, bez stresu a s úsměvem. „I když, vzpomínám si na jeden vánoční karambol. Dostala jsem bleděmodrý krepsilonový svetr, který jsem si hned oblékla a přes svíčku se natáhla pro cukroví. Z toho velkého štěstí se pak stalo neštěstí, protože ho zdobila propálená díra,“ zavzpomínala si s úsměvem herečka.