Policisté hledají svědky tragické nehody u Kožichovic

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Třebíčští kriminalisté vyšetřují srážku autobusu se dvěma chodci, k níž došlo v úterý ráno u obce Kožichovice na Třebíčsku. Jako svědka potřebují zkontaktovat řidiče osobního auta, který místem krátce před nehodou projížděl a autobus i chodce míjel.

Tragická dopravní nehoda se stala v úterý 27. prosince před tři čtvrtě na šest ráno na silnici II/351 u obce Kožichovice. Jeden z chodců na místě podlehl zraněním, psali jsme o tom zde. Kriminalisté zjistili, že před nehodou po silnici projíždělo osobní vozidlo, a potřebovali by svědectví jeho osádky. „Jednalo se o bílé vozidlo v provedení kombi zřejmě značky Škoda Fabia, které mělo firemní označení (pravděpodobně společnosti v regionu),“ sdělila mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Řidič hledaného automobilu jel v době kolem 5:38 hodin po silnici směrem od Kožichovic. „Cestou předjel autobus, následně míjel i chodce a dále pokračoval v jízdě směrem na Třebenice. Žádáme řidiče tohoto vozidla, případně spolujedoucí, kteří v něm cestovali, aby se přihlásili na tísňové lince 158,“ dodala mluvčí.