V Jihlavě pokračuje Vánoční putování. Vydejte se s dětmi na dvanáct míst a soutěžte o ceny

Zastavení v ulici Romana Havelky. Foto: Město Jihlava

JIHLAVA – Na děti i dospělé čeká v těchto dnech v Jihlavě dvanáct nazdobených míst se soutěžními úkoly. Po jejich projití obdrží úspěšní řešitelé malý dárek a zároveň i možnost zasoutěžit si o hodnotné ceny.

Účastníci Vánočního putování vyřeší na každém z dvanácti míst jeden soutěžní úkol, který si poté zapíší do příslušného políčka herního plánu. Ten je spolu s mapou k vyzvednutí v turistickém informačním centru v ulici Matky Boží 22 nebo v ulici Věžní 1. Mapu Vánočního putování najdete i zde.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Po projití všech zastávek je potřeba vyplněnou kartičku odevzdat v turistickém informačním centru, kde na všechny čeká malý vánoční dárek. „Pokud chcete vyhrát i některou z deseti velkých cen, vyplňte prosím na herním plánu i část s kontaktními údaji a zaškrtněte souhlas se zpracováním osobních údajů. Losování proběhne v pátek 6. ledna v 16 hodin,“ připomíná Lenka Kremláčková z příspěvkové organizace města Brána Jihlavy.

Otevírací doba turistického informačního centra:

Pondělí – pátek: 9:00 – 17:00
Sobota – neděle: 10:00 – 16:00
27. – 30.12. 2022 otevřeno
31.12. 2022 – 2.1. 2023 zavřeno

Podrobná pravidla Vánočního putování naleznete zde. Jména výherců budou zveřejněna na facebookových stránkách Do Jihlavy a Město Jihlava.