V obchodě ukradla oblečení. Pak útočila na prodavačky, které ji chtěly zadržet

Ilustrační foto

JIHLAVA – V jihlavském obchodním centru zasahovali v sobotu večer policisté. Důvodem byla zlodějka, která ukradla zboží a poté měla konflikt se zaměstnanci obchodu. Policisté ji nyní podezírají z trestného činu a navíc ještě z přestupku.

Ke krádeži došlo v sobotu 7. ledna před sedmou hodinou večer v obchodním centru na ulici Pelhřimovská v Jihlavě. „Žena v prodejně vzala dvě trička, která si dala do tašky a prošla prostorem pokladen, aniž by zaplatila. Krádež ale nezůstala bez povšimnutí zaměstnanců obchodu,“ uvedla  mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Žena se chovala agresivně, prodavačky slovně napadala, byla vůči nim útočná. Na místo byli přivoláni policisté, kteří pachatelku převezli na oddělení. Ukázalo se, že její trestní rejstřík není tak úplně čistý. „Žena již byla v minulosti za majetkovou trestnou činnost soudně trestána a trest si odpykala i ve věznici,“ dodala mluvčí.

Policejní inspektor sdělil devětatřicetileté ženě podezření ze spáchání trestného činu krádeže, dále je žena podezřelá z přestupku proti občanskému soužití. Případ řeší policie ve zkráceném přípravném řízení.