Hádka a napadení na třebíčské ubytovně. Dvojici nezklidnil ani příjezd policie

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Hlučný konflikt se odehrál v úterý večer na ubytovně v Třebíči. Do hádky opilého muže se ženou zasáhl jiný muž a došlo k jeho napadení. Policisté opilce zpacifikovali a převezli na záchytku.

K incidentu došlo v úterý 10. ledna na ubytovacím zařízení v části Nové Dvory v Třebíči. „Do slovní rozepře muže se ženou se vložil jiný muž a došlo k jeho napadení, zranění neutrpěl. Dvojice se přesunula před budovu a v konfliktu pokračovala, oba aktéři na sebe slovně útočili i po příjezdu hlídky,“ sdělila mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Na výzvy ke zklidnění muž se ženou nereagovali. „Muž byl zjevně opilý a policisté ho zajistili. Při dechové zkoušce mu naměřili hodnotu 3,21 promile alkoholu,“ doplnila mluvčí.

Šestadvacetiletý muž putoval v doprovodu policistů na záchytku, kde si pobyl až do svého vystřízlivění. „Policie případ šetří pro podezření ze spáchání přestupku proti občanskému soužití,“ dodala Jana Kroutilová.