Dopravu na Vysočině komplikuje ledovka a sněžení. Na silnici ze Ždírce havaroval kamion

Foto: Policie ČR

KRAJ VYSOČINA – Mezi sedmou hodinou ráno a jednou hodinou odpoledne vyjeli policisté na Vysočině ke čtrnácti dopravním nehodám. Vzhledem k povětrnostním podmínkám vyzývají řidiče k opatrnosti.

Silnici 1/37 u obce Údavy v úseku u Dlouhého rybníka zablokovala havarovaná nákladní souprava. „Při havárii došlo ke zranění řidiče, který byl z místa nehody převezen zdravotnickou záchranou službou do nemocnice v Hradci Králové. Místo nehody zůstává i nadále neprůjezdné a objízdná trasa je vedena Ždírec nad Doubravou – Hlinsko – Trhová Kamenice a opačně,“ uvedla mluvčí policie Michaela Lébrová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Policisté šetří i dopravní nehodu, ke které došlo v Golčově Jeníkově. Vozidlo se zde střetlo s cyklistkou, žena utrpěla zranění. „Vzhledem k současným povětrnostním podmínkám vyzýváme řidiče ke zvýšené opatrnosti, neboť mohou silnice namrzat a stávat se hůře sjízdnými,“ dodala mluvčí.