Jihlavští policisté žádají veřejnost o spolupráci. Poznáte muže na fotografii?

Foto: Policie ČR

JIHLAVA – V rámci šetření případu zranění šestapadesátiletého muže, k němuž došlo v sobotu 21. ledna v Jihlavě, potřebují policisté vyslechnout muže zachycené na fotografii. Pokud víte, o koho jde, volejte linku 158.

Incident se odehrál v půl desáté večer v budově na Masarykově náměstí v Jihlavě, konkrétně v prostoru podesty schodiště vedoucího k restauraci u ulice Židovská. Opilý muž zde utrpěl zranění, kvůli jehož následkům musel být převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv

Policisté by nyní potřebovali vyslechnout muže, kteří místem procházeli a mohli by poskytnout svědectví jak ke vzniku zranění, tak i k okolnostem, které mu předcházely. „Žádáme muže na fotografii nebo občany, kteří je poznají, případně mají informace, kde se aktuálně nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.