Svatojánská pouť ve Žďáře nabídne více než stovku skvělých atrakcí!

Foto: Město Žďár nad Sázavou

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – Jedna z největších poutí v České republice začíná již tuto středu ve Žďáru nad Sázavou. Více než stovka atrakcí a téměř dvě stovky stánků vytvoří neopakovatelnou atmosféru, ve které si na své přijdou malí i velcí.

Svatojánská pouť se koná ve dnech 10.–14. května na oválu u zimního stadionu na Bouchalkách. Návštěvníci si užijí pestrou nabídku atrakcí, mezi nimiž nebudou chybět ty adrenalinové, jako například Extrem-Booster, Break Dance nebo obří vyhlídkové kolo či Bungee Katapult. Zkrátka ale nepřijdou ani milovníci tradičních řetízkových kolotočů, houpaček, střelnic, labutí nebo autodromů. Pouťovou zábavu navíc doplní téměř dvě stovky stánků s širokou nabídkou občerstvení i rukodělných a jiných výrobků.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Atrakce budou každý den spuštěny v 9:30 hodin. Ve středu bude pro návštěvníky otevřeno do 20:00 hodin, ve čtvrtek do 20:30. V pátek a sobotu budou atrakce v provozu až do půlnoci a v neděli ve 20:00 celá pouť skončí.