Osobní auto nabouralo v Jihlavě do sanitky. Tři lidé skončili v nemocnici

Foto: Policie ČR

JIHLAVA – Zranění tří osob si vyžádala dopravní nehoda, k níž došlo ve středu dopoledne v Jihlavě. Řidič osobního auta nedal přednost a narazil do projíždějícího vozidla záchranné služby.

Nehoda se stala ve středu 10. května po deváté hodině dopoledne na ulici Sokolovská v Jihlavě. „Řidič osobního automobilu vjel na silnici z místa ležícího mimo komunikaci v době, kdy zde projíždělo vozidlo zdravotnické záchranné služby, a došlo ke střetu. Po nárazu bylo vozidlo zdravotnické záchranné služby odhozeno na strom,“ okomentovala průběh nehody mluvčí policie Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Při nehodě se lehce zranil řidič záchranné služby a jeho spolujedoucí. Zraněn byl i řidič osobního auta. „Zranění byli zdravotnickou záchrannou službou transportováni do nemocnice. Příčinu a veškeré související okolnosti dopravní nehody policisté prověřují,“ dodala mluvčí.