Při nehodě na Žďársku se zranili čtyři lidé. První pomoc jim poskytli hasiči, co jeli náhodou kolem

Foto: HZS Kraje Vysočina

ŽĎÁR NAD SÁZAVOU – K havárii osobního auta došlo v neděli večer u obce Koníkov na Žďársku. Zraněné posádce jako první pomohli dobrovolní hasiči z Bobrové, kteří místem jen projížděli.

„V neděli 11. června po půl sedmé v podvečer přijala operátorka tísňové linky Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina oznámení o nárazu osobního vozidla do stromu u Koníkova na Žďársku. Na místo události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Žďár nad Sázavou společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Nového Města na Moravě,“ informovala mluvčí krajských hasičů Petra Musilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv..

Místem krátce po nehodě projížděl sbor dobrovolných hasičů z Bobrové, který se zrovna vracel ze soutěže. „Hasiči u nehody okamžitě zastavili a poskytli zraněným předlékařskou první pomoc. Celkem se při nehodě zranili čtyři lidé,“ doplnila mluvčí. Policie nyní zjišťuje, co bylo příčinou nehody, a šetří její průběh a veškeré okolnosti.