Policie hledá tohoto muže, mohl by se pohybovat na Havlíčkobrodsku. Nepotkali jste ho?

foto: Policie ČR

KRAJ VYSOČINA – Jihočeští policisté se obracejí na veřejnost při pátrání po dvaačtyřicetiletém muži, který může být v ohrožení života. Mohl by se vyskytovat na Vysočině, konkrétně na Havlíčkobrodsku. Pokud ho někde potkáte, neprodleně informujte policii.

Pohřešovaný Petr Šulc odjel ve středu 26. července dopoledne ze svého bydliště v Dráchově na Táborsku a už se nevrátil a nepodal o sobě žádnou zprávu. Odjížděl vozidlem značky Hyundai i30 modré barvy, RZ 8C8 2276 a naposledy byl viděn na Havlíčkobrodsku.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Petr Šulc je střední postavy, má světlé, krátce střižené vlasy, modré oči a strniště. Na levé lopatce má vytetovanou pečeť ČR a na levém předloktí hodiny s časem a jménem Petr a pod tím klíč se jménem Lucie. Na sobě měl 3/4 modré rifle, modré tričko s límečkem, béžové sandály a s sebou batoh pískové barvy.

„Jakékoli informace o výskytu či pohybu pohřešovaného muže sdělte prosím na telefonním čísle 974 248 501 či 974 238 336 nebo cestou policejní linky číslo 158. Informace můžete případně předat i na kterékoli policejní služebně,“ sdělila mluvčí policie Dana Čírtková.