Bystřický Start Film Fest opět zve na skvělé filmy i zajímavé workshopy

BYSTŘICE NAD PERNŠTEJNEM – Ty nejlepší české i zahraniční filmy sezóny budou moci zhlédnout návštěvníci studentského festivalu Start Film Fest v Bystřici nad Pernštejnem. Šestidenní program plný aktuální filmové tvorby odstartuje tento víkend.

Již osmý ročník oblíbeného studentského festivalu proběhne ve dnech 5.-10. srpna v Bystřici nad Pernštejnem. V kulturním domě si malí i velcí diváci užijí promítání pohádek, v amfiteátru na Masarykově náměstí pak návštěvníci každý večer zhlédnou jeden z filmů.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Kromě filmové tvorby budou součástí programu i tři workshopy, a to na téma Videoklip, Umělecká tvorba a Fotografie. Svou kreativitu si pod vedením zkušených lektorů budou moci zájemci vyzkoušet bezplatně. Bližší informace k workshopům naleznete zde.

K festivalu neodmyslitelně patří i soutěž studentských filmů, ani letos tomu nebude jinak. Soutěžit se bude tradičně v kategoriích hraný, dokumentární a animovaný film.

Start Film Fest vznikl v roce 2016 jako letní setkávání studentů filmových škol a jejich pedagogů, ale i všech zájemců o mladou filmovou tvorbu. Nenechte si ten letošní určitě ujít!