Pohřešovaného seniora z Třebíčska viděli u nádrže Markovka. Policie hledá další svědky

ilustrační foto (zdroj shutterstock)

TŘEBÍČ – Intenzivní pátrání po osmasedmdesátiletém muži z obce Stařeč, který v neděli odpoledne odjel na tříkolovém vozíku z domova, je zatím neúspěšné. Policie nyní hledá svědky, kteří seniora viděli přijíždět k vodní nádrži Markovka.

Do pátrání se dosud zapojily desítky policistů, hasičů a dobrovolníků, do akce byl povolán policejní vrtulník, policie oslovila i veřejnost. Psali jsme zde. „Na základě zveřejněné výzvy se nám podařilo od svědků zjistit, že senior se v neděli večer zřejmě vydal ze Starče až na okraj Třebíče do blízkosti vodní nádrže Markovka. Proto jsme včera pátrání zaměřili také na volní plochu a její okolí,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policie se nyní obrací na řidiče, kteří v neděli 27. srpna v době od 17:45 do 18:30 projížděli po silnici II/351 vedoucí z Třebíče směrem na Dalešice a mají ve vozidlech palubní kameru, která mohla muže na tříkolce zachytit, aby se přihlásili na linku 158. „Stejně tak bychom uvítali případné svědectví řidičů, cyklistů nebo motocyklistů, kteří zaregistrovali pohyb tříkolky na této silnici nebo v její blízkosti v neděli v uvedenou dobu. Za pomoc všem děkujeme,“ dodala mluvčí.