Opilý násilník surově zbil svou partnerku. Z bytu ho policisté vykázali

Ilustrační foto

TŘEBÍČ – Třebíčští policisté a strážníci zasahovali v úterý časně ráno u napadení ženy, kterou zbil její partner. Žena skončila v nemocnici, násilník čelí podezření z trestného činu.

Incident se odehrál v úterý 19. září kolem čtvrté hodiny ráno v Třebíči. „Provedeným šetřením policisté zjistili, že opilý muž ženu v bytě opakovaně udeřil pěstí do oblasti hlavy. Při dechové zkoušce policisté naměřili muži hodnotu necelé dvě promile alkoholu,“ uvedla policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Napadená žena utrpěla zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocnici. I ona byla během útoku opilá. Agresora převezli policisté na záchytku k vystřízlivění. Podle zjištění policie se muž choval k ženě násilně i v minulosti. „Jeho agresivita a intenzita útoků se stupňuje, zejména v souvislosti s požíváním alkoholu,“ doplnila mluvčí.

Na základě shromážděných informací rozhodli policisté o vykázání agresora ze společné domácnosti. „Muž je podezřelý ze spáchání přečinu ublížení na zdraví, případ policisté prověřují,“ dodala Jana Kroutilová.