Soutěže, tvoření, dobré jídlo a spousta zážitků. Svatováclavské slavnosti na Medlově si užijí dospělí i děti

ŽĎÁRSKO – Odpoledne plné aktivit a skvělých zážitků proběhne v sobotu 30. září u hotelu Medlov ve Fryšavě pod Žákovou horou na Žďársku. Začátek programu, který je určen dospělým i rodinám s dětmi, je ve 14 hodin.

První ročník Svatováclavských slavností slibuje pestrý program. Připraveny budou stánky s nabídkou rukodělných výrobků, tvořivé dílničky, děti si užijí projížďky na koních či malování na obličej. Malí i velcí návštěvníci se navíc budou moci utkat v Rodinném čtyřboji, kde si poměří síly na historických šlapadlech, v ruském kuželníku či při skákání přes pruženku, a chybět nebude ani vědomostní soutěž.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na své si samozřejmě přijdou i všechny mlsné jazýčky, které určitě nepohrdnou domácími honzáky, čerstvými klobáskami z udírny nebo třeba meduňkovou limonádou z medlovské zahrádky.

A na co všechno se můžeme těšit?

Tvořivé dílničky – zdobení perníčků, výroba skřítků z Fima, dekorační svícny

Projížďky na koních

Malování na obličej

Fotokoutek sv. Václava s dobovými kostýmy

Řemeslné stánky – broušené výrobky ze skla, látkové hračky

Pohádkový svět skřítka Ostružinky

Registrace do Rodinného čtyřboje proběhne v době od 14 do 15:30 hodin, vyhlášení vítězů se uskuteční v 17 hodin. Hlavní cenou je víkendový pobyt pro 2 osoby na Medlově.