Řidička na Jihlavsku poškodila svodidla a od nehody ujela. Pak se ukázalo proč

Ilustrační foto

JIHLAVSKO – Osobní auto havarovalo v neděli večer u Čížova na Jihlavsku. Jeho řidička nevybrala smyk, narazila do svodidel a poté odjela. Policii ale stejně neunikla.

K nehodě došlo v neděli 19. listopadu po šesté hodině večer v katastru obce Čížov. „Řidička po projetí zatáčkou dostala s vozidlem smyk a vyjela mimo komunikaci, kde vozidlo narazilo do kovových svodidel. Řidička z místa odjela, aniž by nehodu oznámila,“ informovala mluvčí policie Jana Kroutilová. Ke zranění osob nedošlo.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté vozidlo vzápětí vypátrali. Dechová zkouška řidičky ukázala 0,39 promile alkoholu. Škoda na vozidle byla předběžně vyčíslena na 30 tisíc korun, další škoda ve výši 20 tisíc korun vznikla poškozením svodidel. „Dále policisté zjistili, že vozidlo nemá platnou technickou prohlídku a pro automobil nebylo sjednáno pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozem,“ dodala mluvčí. Policie nyní prošetřuje všechny okolnosti nehody.