Proč si Absolonová myslela, že si z ní Háma se Sokolem dělají na Slavících legraci?

O silvestrovské noci bude mít jedinečnou příležitost se jim pomstít… Nechá je za trest na Silvestra ve výtahu?  Silvestr na Nově bude plný hvězd i překvapení. Během Noci plné hvězd, hlavní silvestrovské show na Nově, bude Monika mít jedinečnou šanci to Alešovi s Ondřejem vrátit!

Úřadující bronzová Slavice Monika Absolonová se před Silvestrem překvapivě přiznala: „Když ve Fóru Karlín zaznělo moje jméno a já si měla jít pro bronzového Slavíka, ještě na schodech, které vedou na pódium, jsem si myslela, že si ze mě Ondra s Alešem vystřelili. Cenu mi předával Sagvan Tofi, což je taky známý vtipálek a já se vzhledem k tomu, že Slavíky opravdu nejsem zvyklá vyhrávat, připravovala na to, že to celé je jeden velký fór, který předchází serióznímu předávání. Těm třem by něco takového bylo ostatně podobné! To ale samozřejmě myslím s veškerou láskou.”.

Ti dva totiž při natáčení uvízli ve výtahu a vypadá to, že tak nestihnou moderovat zábavný program na Nově. Naštěstí na chodbě uslyší zpívat právě Moniku, která se v televizi zdržela poté, co se jako VIP host zúčastnila silvestrovského vydání soutěže Na lovu. Bohužel Aleš celou záchranářskou akci svou prořízlou pusou dost zkomplikuje… Co je schopen Monice říct? A jak se populární zpěvačka zachová? To se diváci dozvědí již 31. prosince večer na Nově! „Doufáme, že Nocí plnou hvězd divákům vynahradíme bujaré oslavy konce roku, které se na většině míst letos asi konat nebudou. A já nám všem přeju, ať je rok 2024 lepší než ten letošní,” dodává Monika Absolonová.

Zdroj TV Nova