Nález těla jednašedesátiletého muže v Kostelci. Policie potvrdila násilnou smrt

JIHLAVA – Od pátečních nočních hodin prověřuje policie nález těla mrtvého muže v obci Kostelec na Jihlavsku. Případ šetří pro podezření ze spáchání zločinu vraždy.

Oznámení o nálezu těla přijali policisté v pátek 23. února v noci. „Při prvotním ohledání místa události bylo zjištěno, že na mužově úmrtí může mít podíl jiná osoba,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková. Následně se potvrdilo, že muž zemřel násilnou smrtí.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Případ si převzali krajští kriminalisté. „V průběhu soboty prováděli důkladné ohledání místa a snažili se získat další informace, které by jim pomohly při prověřování případu a při pátrání po osobě nebo osobách, které by mohly mít tento násilný čin na svědomí,“ doplnila mluvčí.

K přesnému stanovení doby a příčiny úmrtí byla nařízena soudní pitva. „Bližší podrobnosti k případu poskytneme v průběhu zítřejšího dne,“ dodala Dana Čírtková.