Cyklista v Brodě se těžce zranil při pádu z kola. Policie hledá svědky

Místo, kde k nehodě došlo. Foto: Policie ČR

HAVLÍČKŮV BROD – Havlíčkobrodští policisté vyšetřují středeční nehodu, při které se těžce zranil šestapadesátiletý cyklista. Potřebovali by vyslechnout svědky, aby zjistili, co pádu cyklisty z kola předcházelo.

K nehodě došlo ve středu 28. února před jedenáctou hodinou dopoledne v Havlíčkově Brodě. „Cyklista jedoucí na jízdním kole Olpran po chodníku od ulice Čechova směrem k ulici Humpolecká z dosud nezjištěné příčiny spadl v místě podchodu pod železniční tratí na komunikaci,“ uvedla policejní mluvčí Michalela Lébrová.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Těžce zraněného cyklistu převezli záchranáři do nemocnice. Kvůli zranění nemohla být provedena dechová zkouška, zajištěn byl proto odběr krve.

Policisté hledají svědky, kteří havárii cyklisty viděli, popřípadě zaznamenali jeho jízdu před samotnou nehodou. „Zároveň se obracejí také na řidiče, kteří v danou dobu projížděli ulicí Čechova a Švermova a mají ve vozidle palubní kameru, která by jízdu cyklisty zaznamenala, aby se přihlásili na lince tísňového volání 158,“ dodala mluvčí.

Foto: Policie ČR