Havárie osobního auta v neděli na dálnici D1. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

KRAJ VYSOČINA – Zatím z nezjištěných příčin havarovalo v neděli ráno na dálnici D1 osobní auto. Jeho řidičku i spolujezdce transportovali záchranáři do nemocnice. Policie hledá svědky nehody.

K havárii došlo v neděli 14. dubna po půl osmé ráno na 104. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno. „Osobní vozidlo řídila osmadvacetiletá žena a vedle ní seděl dvaatřicetiletý muž. K nehodě došlo se zatím nezjištěných příčin a při dopravní nehodě se vozidlo převrátilo na střechu a oba členové posádky se zranili a skončili v péči záchranářů,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Jednalo se o osobní vozidlo Škoda Kodiaq šedé barvy se slovenskou registrační značkou BL 939TL. Policisté se obracejí na svědky, kteří nehodu viděli, nebo jeli přímo za vozidlem a mají v autech palubní kamery. „Uvítali bychom veškeré informace a záznamy, které by způsob jízdy a chování řidičky a jejího spolujedoucího zachytily. Stejně tak se obracíme na všechny řidiče a spolujezdce, kteří si posádky vozidla Škoda Kodiaq všimli na některém z parkovišť na dálničním oddělení a zaznamenali případně nějaké podezřelé chování těchto osob, aby se obrátili na linku 158,“ dodala Dana Čírtková.

Foto: Policie ČR