Oslavte v sobotu s dětmi jejich svátek v jihlavské zoo!

Foto: ZOO Jihlava

JIHLAVA – Den dětí letos připadá na sobotu 1. června. Využijte jej k návštěvě jihlavské zoologické zahrady, kde si s dětmi užijete pestrý program plný her i komentovaná krmení zvířat.

V areálu zoologické zahrady budou pro rodiny s dětmi od 10 hodin dopoledne připraveny hry, soutěže a taky kolo štěstí. Během dne budou zároveň probíhat komentovaná krmení, kde se o obyvatelích zoo dozvíte spoustu zajímavých věcí. Dětský program končí v 15 hodin.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Krmení zvířat: 11.00 – surikaty 11.30 – žirafy 13.00 – guerézy 13.30 – marabu 14.00 – medvědi 14.30 – tapíři 15.00 – lemuři.

A stánek zoologické zahrady najdete v sobotu i v areálu Letního kina, kde se koná Den dětí s Hitrádiem Vysočina. Čekat zde na vás bude maskot zoo – plyšový gibon, u kterého se budete moci vyfotit a zároveň si vyzkoušet, jak dobře znáte jihlavskou zoo. Připravena bude i stezka pro šikuly, každý, kdo jí projde, získá tento den vstup do zoo zdarma. Stánek bude otevřen od 13 do 18 hodin.