Při dvou nehodách u Kostelce havarovalo pět vozidel. Dva řidiči skončili v nemocnici

Foto: Policie ČR

JIHLAVSKO – U Kostelce na Jihlavsku došlo v pondělí 10. června ráno krátce po sobě ke dvěma nehodám. Zatímco při první z nich se nikdo nezranil, při druhé musela zasahovat záchranná služba.

První nehoda se stala po šesté hodině ráno na silnici ve směru od Jihlavy. Řidič vozu Seat Toledo jel příliš rychle, dostal smyk, vyletěl ze silnice a narazil do oplocení. Výše škody přesáhla 40 tisíc korun.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Ke druhé nehodě došlo krátce po půl sedmé, tentokrát ve směru na Jihlavu. Způsobila ji dvaašedesátiletá řidička Škody Octavia, když při přejíždění do levého pruhu narazila do osobního auta VW Golf. „Octavie byla následně odražena vpravo a narazila ještě do automobilu Paragan Master. Dále došlo k odražení vozidla Volkswagen do protisměru, kde se střetlo s automobilem Škoda Superb,“ popsala mluvčí policie Jana Kroutilová.

Při nehodě se zranili dva řidiči, oba převezli záchranáři do jihlavské nemocnice. Škodu policie odhadla na 300 tisíc korun.

U všech řidičů policisté dechovými zkouškami požití alkoholu vyloučili. Řidič vozu Seat Toledo i řidička Škody Octavia jsou podezřelí ze spáchání dopravního přestupku.

Foto: Policie ČR