Další smrtelná nehoda na Pelhřimovsku. Řidič osobního auta uhořel po střetu s náklaďákem

Ilustrační foto

PELHŘIMOVSKO – Tragická dopravní nehoda zablokovala v úterý večer silnici mezi Kamenem a Obrataní na Pelhřimovsku. Na místě se srazilo osobní a nákladní auto a v jednom z vozidel zemřel člověk.

Nehoda se stala v úterý 18. června po sedmé hodině večer na silnici I/19 u odbočky na Šimpach. Osobní auto vyjelo do protisměru a čelně se střetlo s nákladním vozem. Po nárazu začala obě vozidla hořet. „Po uhašení hořícího vozidla a po důkladném ohledání bylo z vraku osobního auta vyproštěno torzo pouze jedné osoby, kterou se nepodařilo identifikovat. Nehoda má tedy jednu oběť,“ uvedla mluvčí policie Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Řidiče nákladního vozidla převezli záchranáři s podezřením na lehké zranění do nemocnice. Dechová zkouška byla negativní.

Silnice byla po nehodě v obou směrech uzavřená, dopravu policisté odkláněli přes Pacov a Eš. Místo nehody bylo opět průjezdné od půl páté ráno.