Hromadnou nehodu u Rousměrova nepřežil řidič osobního auta

Ilustrační foto

ŽĎÁRSKO – Jeden lidský život si vyžádala čtvrteční nehoda u Rousměrova na Žďársku. Střetla se zde dodávka, osobní a nákladní vozidlo. Na místě zasahovali záchranáři, policisté a hasiči.

K nehodě došlo ve čtvrtek 20. června před půl druhou odpoledne na silnici I/37. „Řidič osobního vozidla jel ve směru na Laštovičky a z dosud nezjištěné příčiny vyjel do protisměru, kde se bočně střetl s vozidlem Iveco Daily. Řidič dalšího nákladního vozidla kvůli nastalé situaci, aby zabránil střetu, vjel do příkopu,“ uvedla policejní mluvčí Dana Čírtková.

Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Nehoda má bohužel tragické následky. Zraněnému řidiči jednoho z vozidel již záchranáři nedokázali pomoci,“ doplnila mluvčí krajských hasičů Petra Musilová. Řidiči dalších dvou vozidel utrpěli lehké zranění.

Silnice byla po nehodě obousměrně uzavřená, dopravu odkláněli policisté na Bobrovou a Křižanov. Až před osmou hodinou večer bylo místo nehody průjezdné kyvadlově.