
KRAJ VYSOČINA – Zasněžené silnice komplikují od středečního rána cestování na Vysočině. Od sedmi hodin řešili policisté dvacet dva nehod, dvě byly se zraněním.
Před osmou hodinou ráno havarovalo osobní auto u obce Oslavička na Žďársku. „Řidička skončila s autem v silničním příkopu. Žena se při nehodě zranila,“ uvedla mluvčí policie Jana Kroutilová.
Staňte se členy FB skupiny Život v kraji Vysočina a žádná zpráva vám neunikne. Sledujte nás na síti X, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.
Krátce před osmou hodinou ráno narazila v Jiraticích na Třebíčsku řidička do zdi objektu. Ke zranění nedošlo. Před desátou hodinou se v obci Eš na Pelhřimovsku srazil autobus s vozidlem Iveco. I tato nehoda se obešla bez zranění.
Další nehoda se stala u Pocoucova na Třebíčsku, řidič dodávky tam havaroval do příkopu. „Před desátou hodinou skončilo mimo vozovku v poli osobní vozidlo u obce Pálovice na Třebíčsku, jedna osoba se při této nehodě zranila,“ dodala mluvčí.



