Po střetu s autem utrpěla mladá žena zranění. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

ZLÍN – Zlínští policisté žádají o pomoc případné svědky střetu osobního auta s chodkyní. K té došlo pátek 2. prosince odpoledne krátce před třetí hodinou na přechodu pro chodce v ulici K Pasekám ve Zlíně.

Neznámý řidič jel ulicí K Pasekám ve směru od Jižních Svahů do centra města. „Na přechodu pro chodce pak zřejmě přehlédl jednadvacetiletou ženu, kterou srazil. Chodkyně přecházela vozovku směrem od ulice Družstevní k budově Vertikonu. Po střetu mladá žena upadla na vozovku,“ popsala policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Řidič zastavil a zjišťoval její zdravotní stav. „Žena v tu chvíli ošetření nežádala. Odpoledne ale dodatečně vyhledala lékaře, který zjistil, že utrpěla lehké zranění,“ uvedla Kyšnerová.

V souvislosti s vyšetřováním nehody žádají policisté o pomoc i veřejnost. „Mohou nás kontaktovat na bezplatné lince Policie ČR 158,“ dodala Kyšnerová.