Mladá Slovenka se ztratila u hranic. Viděli jste ji?

Foto: Polícia SR

UHERSKOHRADIŠŤSKO – Rozsáhlá pátrací akce probíhá v těchto chvílích u hranic se Slovenskem. Od včerejšího poledne tu začali policisté, hasiči, vojáci i další dobrovolníci hledat dvaatřicetiletou Veroniku Královou z Horné Súče v okrese Trenčín. Zatím bohužel bez úspěchu.

Žena odjela v sobotu z domova. V katastru obce Starý Hrozenkov zaparkovala auto, odešla a dosud o sobě nedala vědět. „Pátrání, které trvalo až do ranních hodin, začalo u Starého Hrozenkova a pokračovalo do širokého okolí. Mladou ženu hledala více než stovka lidí. Kromě desítek policistů ze Zlínského kraje se do pátrání zapojili také hasiči,  dobrovolníci, Armáda ČR,  Letecká služba Policie ČR a byli nasazeni i psi specializovaní na plošné pátrání,“ uvedla policejní mluvčí Milena Šabatová s tím, že pátrací akce dnes pokračuje ve stejném rozsahu.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na pátrání se podílí i šest desítek dobrovolných a profesionálních hasičů. „Povolány byly i jednotky se čtyřkolkami, terénními automobily a člunem. Taktéž po ženě pátrají speciálně vycvičení psi,“ sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička.

Veronika je asi 165 centimetrů vysoká, má sportovní štíhlou postavu, dlouhé blond vlasy a modré oči. Na sobě měla modré tepláky, tmavou bundu a fialovou čepici. „Pokud by měl někdo k pohřešované ženě jakékoliv informace, rádi je přijmeme na lince 158,“ vyzvala Šabatová.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje