Lhoťané se radují z nového kulturního domu

Zdroj: Valašské Meziříčí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Kulturní dům v městské části Lhota prošel rekonstrukcí vnitřních prostor. Radnice na stavební úpravy vydala přes jeden milion korun.

Jelikož město investuje do svých místních částí, Lhota se v letošním roce dočkala hned dvou velkých rekonstrukcí. Tou první byl bezbariérový chodník  kolem hlavní silnice, který spojuje hasičskou zbrojnici se středem obce. Zde najdeme i kulturní dům, který se také dočkal zasloužené úpravy. „S náklady bezmála 1,1 milionu korun jsme nechali opravit sál a další vnitřní prostory. Po zateplení budovy v minulých letech se tak občané dočkali také adekvátního zázemí. Podpora společenského života v našich místních částech patří mezi naše priority,“ uvedl místostarosta Petr Nachtmann. Objekt se dočkal nové elektroinstalace i svítidel, opravily se omítky a podlaha, došlo k výmalbě a instalaci elektrických venkovních žaluzií.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.