Seniorka sjela s autem ze svahu, zraněním na místě podlehla

Foto: HZS Zlínského kraje

ZLÍNSKO – Tragická havárie uzavřela silnici mezi Vizovicemi a Zádveřicemi na Zlínsku. Po poledni tu došlo k havárii auta, které řídila pětasedmdesátiletá žena. Při nehodě bohužel přišla o život.

Havarovaného vozidla si všiml řidič, který projížděl po takzvané staré vizovické cestě mezi obcemi. „Policisté z Vizovic, kteří byli na místě jako první, uviděli ve vozidle zaklíněnou osobu, spolujezdec stál u vozidla,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. „Řidička vozidla Škoda Felicia jela ve směru od Vizovic do Zádveřic. Z dosud neznámé příčiny přejela do protisměru mimo vozovku, kde s vozidlem havarovala ze svahu.“

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Hasiči po příjezdu na místo zahájili vyprošťovací práce a taktéž zajistili vozidlo proti pohybu stabilizační tyčí. Během krátké chvíle ženu hasiči vytáhli ven z vozu, ale i přes veškerou lékařskou péči svým zraněním podlehla,“ sdělila mluvčí hasičů Lucie Javoříková. Devětačtyřicetiletého spolujezdce převezli záchranáři na vyšetření do nemocnice.

Škoda na autě je předběžně vyčíslena na 20 tisíc korun. „Veškeré okolnosti této havárie budou prověřovat dopravní policisté ve spolupráci s kriminalisty,“ dodala Kozumplíková.

Foto: HZS Zlínského kraje
Foto: Policie ČR