První miminko Otrokovic dostalo dárky od starostky

Foto: město Otrokovice

OTROKOVICE – Nevšední návštěvu zažila malá Magda z Otrokovic. Ta přišla na svět 1. ledna a stala se tak prvním miminkem ve městě. Dnes jí přišla popřát vše nejlepší do života i starostka Hana Večerková.

Přestože Magdička už slaví druhý měsíc života, po domluvě s rodiči došlo k setkání až nyní. Magda dostala zlatou cihličku jako symbolický vklad do života a drobnou hračku. Jako všechny novorozené děti ji čeká i finanční dar. Na setkání nesměl chybět ani sedmiletý brácha Jakub, který jako malou pozornost dostal vědomostní hru.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Když se holčička narodila, vážila 3,34 kilogramů a měřila 51 centimetrů. „Teď už je o poznání větší. Jméno Magda jsme vybírali společně. Kdyby byla chlapeček, líbilo se nám jméno Marek,“ říká s úsměvem maminka Zuzana.

„Narození dítěte je největší dar, který nám může život dát. Magdička je krásné zdravé miminko, které už se má čile k světu. Přeji jí, aby byla stále zdravá a šťastná, obklopena milující rodinou. Přeji jim všem, aby si užívali společně prožité chvíle radosti s miminkem a ke vzpomínkám se pak mohli opakovaně vracet v rodinném kruhu,“ popřála starostka Hana Večerková.