Žena vzala odloženou peněženku u pokladny. Poznáváte ji?

Ilustrační foto

VSETÍN – Policisté vyšetřují krádež peněženky ve vsetínské drogerii. Žádají proto veřejnost o pomoc se ztotožněním mladé ženy, která s ní z obchodu odešla.

O peněženku přišla žena, která v obchodě nakupovala v úterý 14. března před jedenáctou hodinou. „Žena ji nechala ležet na pásu pokladny, a zatímco si skládala nakoupené zboží do kočárku, s peněženkou z obchodu odešla již jiná paní. I když v peněžence nebyla žádná velká hotovost, přišla nepozorná žena mimo jiné i o osobní doklady či platební karty,“ uvedl policejní mluvčí Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté věc šetří pro podezření z neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což lze v krajním případě uložit až dvouletý trest odnětí svobody. „Vzhledem k tomu, že se ženu na snímku prozatím nepodařilo ztotožnit, vyzýváme ji, aby policisty sama zkontaktovala. Zároveň žádáme veřejnost o pomoc se ztotožněním mladé ženy. Jakékoliv informace přijmeme na kterékoliv policejní služebně či prostřednictvím bezplatné linky 158,“ vyzval Jaroš.

Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR