Máte nápad, jak zvelebit město? Přihlaste ho do projektu Náš Valmez

Foto: Valašské Meziříčí

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – I letos startuje třetí ročník participativního rozpočtu Náš Valmez, do kterého mohou občané přihlásit svůj nápad na zvelebení města a pokud vyhrají, vedení se postará o jeho realizaci. Příjem návrhů bude probíhat od 1. dubna do 30. června.

Zastupitelé z rozpočtu města vyčlenili dva miliony korun na nejlepší nápady, které navrhnou sami občané a také o jejich výsledcích budou moci hlasovat. „Během uplynulých dvou ročníků participativního rozpočtu Náš VALMEZ jsme obdrželi několik desítek zajímavých návrhů. Část z celkem devíti úspěšných projektů se již podařilo realizovat a další budou následovat. Jelikož je navrhují sami občané a také o nich rozhodují, jedná se o skvělý způsob, jak vtáhnout aktivní lidi do dění v našem městě,“ uvedl starosta Robert Stržínek. Chybí vám ve Valašském Meziříčí něco, máte zajímavý nápad, jak oživit město? Přihlaste svůj návrh elektronicky nebo přes tištěný formulář, který odešlete na adresu městského úřadu, či osobně do turistického centra.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.