Opilí mladíci počmárali zastávku MHD

Foto: město Kroměříž

KROMĚŘÍŽ – Kroměřížští strážníci v těchto dnech zadrželi mladíky, kteří pomalovali zastávku městské hromadné dopravy a také blízkou plakátovací plochu. „Dva mladí muži se k činu doznali. Případ pro podezření z poškozování cizí věci – sprejerství převzala k dalšímu vyšetřování hlídka Policie ČR,“ uvedl ředitel městské policie Libor Kubiš.

Městskou policii upozornila na skupinku mladých mužů, kteří v Kojetínské ulici malovali na zastávku, všímavá občanka. Na místo vyjela hlídka, která spatřila čtyři mladíky, jak od zastávky odcházejí na nedalekou benzinovou čerpací stanici.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Hlídka mladíky zastavila, vyzvala je k prokázání totožnosti a k podání vysvětlení. Všichni popřeli, že by cokoliv malovali. Proto se strážníci společně s mladíky přesunuli k zastávce. V průběhu jednání a vzhledem k důkazům zjištěným na místě se dva mladíci ve věku kolem 18 let k činu doznali,“ dodal Kubiš. Dechová zkouška u všech čtyř mužů zjistila kolem jedné až dvou promile alkoholu.