Na sídlišti Luční se bude asfaltovat silnice, řidiči se musí připravit na omezení

Druhá etapa revitalitace Luční bude pokračovat pokládkou nového povrchu komunikace. Foto: město Valašské Klobouky

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Po úpravách valašskoklobouckého sídliště na ulici Luční je na řadě asfaltování místní komunikace a příjezdových cest k nově zbudovaným parkovištím. Obyvatelé by proto měli počítat s dopravním omezením, které bude pokládku provázet.

V pondělí 2. října a v úterý 3. října budou probíhat přípravy povrchu a ve středu 4. října dojde k úplné uzavírce. „V prvních dvou dnech se bude řešit vyrovnávací vrstva komunikace a provoz bude omezený jen částečně. Ve středu 4. října se ulice Luční pro dopravu uzavře úplně, aby mohla proběhnout pokládka finální živičné vrstvy. Lokalita bude neprůjezdná od 8 do 20 hodin, lidé by si proto měli v případě potřeby výjezdu předem přeparkovat svá vozidla mimo Luční,“ informoval vedoucí odboru investic a strategického rozvoje Radek Bařinka.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Vyasfaltováním komunikace se revitalizace sídliště překlene do poslední, dokončovací fáze, ve které naváží terénní úpravy, výsadba zeleně a vybavení mobiliářem. V případě příznivého počasí by mělo být hotovo do konce října.

Foto: město Valašské Klobouky