Podzimní KnihoTrh podpoří malého Samuela

ZLÍN – Galerie Zlatého jablka ve Zlíně bude patřit podzimnímu KnihoTrhu. Prodejem knih z druhé ruky se tentokrát získají finanční prostředky pro čtyřletého Samuela z Míškovic, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Stovky knih budou k mání po celý den od 9 do 18 hodin.

Návštěvníci obchodního a zábavního centra Zlaté jablko ve Zlíně budou mít opět možnost nakoupit si knihy a zároveň tím přispět na dobrou věc. KnihoTrh, který tradičně pořádají Knihomilové, dává znovu do oběhu již přečtené knihy a z jejich prodeje financuje nejrůznější charitativní projekty.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Výtěžek ze zářijového zlínského KnihoTrhu pomůže tentokrát malému Samuelovi, který trpí dětskou mozkovou obrnou. Přispěje se tím na tolik potřebné rehabilitace a další léčebné výlohy. Knihy na akci nabídnou Knihomilové.cz, nakladatelství Carcosa, Dobroděj a Vizovický Dotek. Jistě se mezi nimi najdou i takové, které se již v knihkupectvích nedají koupit, a o to více mohou potěšit nové majitele.

Knihy, které udělají radost dvakrát, budou v prodeji v přízemí galerie obchodního centra v pátek 29. září od 9:00 do 18:00. Na charitu poputuje minimálně 20 korun z každé prodané knihy. Součástí akce bude i možnost získat informace o zápisu do Registru dárců kostní dřeně, kterou teď nutně potřebuje třeba sedmiletý Matěj ze Zlína.

Foto: archiv OC Zlaté jablko