V Malenovicích se střetl náklaďák s osobním autem, jeden z řidičů nepřežil

Foto: ZZS ZK

ZLÍN – Smrtelná dopravní nehoda uzavřela silnici ve Zlíně-Malenovicích směrem na Salaš. Po srážce s osobním autem se náklaďák převrátil na bok a vysypala se z něj suť. Jeden z řidičů bohužel utrpěl zranění, kterým na místě podlehl.

Tragédie se stala krátce po osmé hodině ranní. „Z dosavadních výsledků šetření je jednou z pravděpodobných verzí, že šestašedesátiletý řidič osobního automobilu prozatím z neznámých příčin vjel do protisměru, kde se jeho vůz čelně střetl s protijedoucím nákladním automobilem. Bilance dopravní nehody je tragická, neboť řidič osobáku na místě svým poraněním podlehl,“ popsal policejní mluvčí Petr Jaroš.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

„Naše lékařka po příjezdu na místo musela bohužel konstatovat, že řidič osobního auta utrpěl zranění neslučitelná se životem a na místě zemřel. Řidič nákladního vozidla utrpěl lehká zranění. Posádka ho zajistila v rámci přednemocniční neodkladné péče a poté pacienta převezla k dalšímu vyšetření a ošetření do úrazové ambulance Krajské nemocnice T. Bati ve Zlíně,“ uvedla mluvčí krajských záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková.

Silnice byla po celou dobu vyšetřování a vyprošťování vozidel zcela uzavřena. „Co nehodě předcházelo a jaká je její přesná příčina, to je v současné době nadále předmětem šetření zlínských dopravních policistů a kriminalistů,“ uzavřel Jaroš.

Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: ZZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: Policie ČR