Klus, Radůza nebo Olympic. I tak bude vypadat advent v Kroměříži

Foto: město Kroměříž

KROMĚŘÍŽ –  Hudební lahůdky spojené s předvánoční atmosférou budou i letos nedílnou součástí adventní doby v Kroměříži. Publikum v Domě kultury si letos vychutná koncerty písničkářky Radůzy, kapely Olympic, Tomáše Kluse a show s hudbou kapely Pink Floyd.

Adventní koncertní čtyřlístek zahájí v neděli 26. listopadu vystoupení Radůzy. Majitelka několika cen Anděl, hudebnice, zpěvačka, skladatelka, jejíž hudební nosiče lámou rekordy v prodejnosti, představí společně se svou kapelou průřez dosavadní tvorbou. Zazní nejen písně z posledního alba Nebe je odemčené, ale i písničky z prvních desek.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na 4. prosince je připravený unikátní projekt především pro milovníky legendární skupiny Pink Floyd. Představení The Dark Side of the Moon Filipa Benešovského a Tomáše a Michala Kašparových nazvaný podle komerčně nejúspěšnějšího alba skupiny Pink Floyd představí show plnou skvělé hudby, velkolepých efektů, fascinujícího kvadrofonního zvuku a velkých pěveckých výkonů.

V pořadí třetím koncertem připraveným na třetí adventní neděli 10. prosince je vystoupení kapely Olympic. Ta představí na pódiu Domu kultury své největší hity a připomene, že je na české hudební scéně již neuvěřitelných 60 let. Diváci se mohou těšit na velkolepou scénu a show, která se nebude jen tak opakovat. Vystoupení je součástí letošního výročního turné kapely.

V pátek 15. prosince dorazí do Kroměříže Tomáš Klus s koncertem Vánoce 365 dní v roce. Série koncertů oblíbeného hudebníka a Cílové skupiny se vynasnaží zpříjemnit všem čas adventní. Kromě písní ryze vánočních přiveze verbálně hudební show plnou zvratů, střetů a komických vhledů na úrovni.