Vsetín opravil další úsek silnice v Potůčkách

Zdroj: město Vsetín

VSETÍN – Na začátku prosince skončila oprava třísetmetrového úseku v lokalitě Potůčky. Stavba tak navázala na dřívější opravu, v rekonstrukci silnice se bude pokračovat po novém roce.

Vloni se úpravy dočkal půlkilometrový úsek od křížení se silnicí I/57 po točnu. Od září do prosince letošního roku se pokračovalo třemi sty metry dále údolím až po křižovatku u domu číslo 445. Důležitým prvkem byla oprava odvodňovacích žlabů a přidání tří kusů nových svodnic, aby nedocházelo k dalšímu namrzání vody na silnici.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Tím ale opravy místní komunikace v Potůčkách nekončí. Radnice připravuje opravu dalšího úseku v prostoru mezi rodinnými domy č. p. 445 a 812. „V tomto případě půjde o náročnější stavbu, neboť se v uvedeném území nachází sesuv, který zasahuje právě i do komunikace. Součástí její opravy proto bude také stavba opěrné zídky,“ vysvětlil místostarosta Růžička a dodal, že na tuto akci je již vydáno stavební povolení. Se samotnou realizací stavby se počítá v příštím roce.