Agresivní chodec kopal do auta, které zastavilo u přechodu. Policie hledá řidičku i svědky

Ilustrační foto

UHERSKÉ HRADIŠTĚ – Dost nečekaným způsobem zareagoval chodec na auto, které zastavilo před přechodem. Do vozu totiž začal kopat a poškodil ho. Situaci řeší policie.

Chodec šel 18. ledna po 15. hodině po přechodu na křížení ulic Na Splávku a Na Stavidle v Uherském Hradišti. „Dle svědků kopem poškodil přední kapotu vozidla, které zastavilo v těsné blízkosti zmíněného přechodu z důvodu dávání přednosti chodcům. Poté muž ještě několikrát udeřil do uvedeného vozidla a z místa odešel. Řidička poškozeného auta značky Peugeot modré barvy z místa před příjezdem hlídky odjela,“ popsal policejní mluvčí Radomír Šiška.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Podezřelého muže se policii podařilo ztotožnit. „Pro řádné objasnění incidentu žádáme samotnou řidičku a případné svědky, kteří se místem v době události pohybovali, aby se policistům ozvali na telefonní číslo 974 678 651 nebo na linku 158,“ vyzval Šiška.

Foto: Policie ČR