Cestovatel láká na přednášku o jižní Africe, celkem navštívil 47 zemí

Zdroj: Muzeum regionu Valašsko

VSETÍN – Druhá část zajímavé přednášky cestovatele Libora Bureše Osmi zeměmi za velkou pětkou proběhne ve středu 14. února od 17 hodin na zámku Vsetín. První část na konci ledna měla velký ohlas, jelikož jeho zážitky jsou velmi obsáhlé, rozhodl se povídání rozdělit.

Libor Bureš po sametové revoluci založil cestovní kancelář, se kterou navštívil 47 zemí Evropy, Asie, Afriky, Ameriky i Oceánie. V rámci besedy přibližuje své zážitky z jižní Afriky. Osmi zeměmi jsou Jihoafrická republika, Lesotho, Svazijsko, Mosambik, Zimbabwe, Zambie, Botswana a Namibie. Jako velká pětka je označovaná pětice ikonických zvířat černého kontinentu slon africký, lev pustinný, nosorožec dvourohý, levhart skvrnitý a buvol africký. První část přednášky na konci ledna pojednávala o prvních čtyřech zemích, zítra vyprávění dokončí. I nyní se můžete těšit na mnoho fotografií, autentických zážitků a nezapomenutelných vzpomínek.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.