Mladí lidé ve Slavičíně se mohou potkávat v opravených prostorách klubu KamPak?

Foto: Zlínský kraj

SLAVIČÍN – Mladým lidem ve Slavičíně je opět k dispozici klub KamPak?, nízkoprahové zařízení v objektu na Horním náměstí. To bylo slavnostně otevřeno po náročné rekonstrukci za 13,3 milionu korun.

Klub, který provozuje Vzdělávací, sociální a kulturní středisko při Nadaci Jana Pivečky, je k dispozici všem mladým ve věku od 11 do 26 let. Mohou zde trávit volný čas, potkávat se s kamarády, ale také nalézt pomoc při řešení životních obtíží. K dispozici mají stolní hry, stolní hokej, herní konzole, šipky, ping pong, ale i vybavenou hudební zkušebnu. Samozřejmostí je bezdrátový přístup k internetu. Školáci tu také mohou tisknout materiály do školy.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Klub nabízí mladým bezpečný prostor pro jejich rozvoj a zároveň plní funkci prevence před nástrahami života dospívajících, jako jsou drogy a další společensky negativní jevy. Všechny služby poskytuje zdarma.

Foto: Zlínský kraj
Foto: Zlínský kraj