Mladý řidič srazil seniora na přechodu, ten skončil s těžkým zraněním. Policie hledá svědky

Foto: Policie ČR

NAPAJEDLA – Policisté vyšetřují nehodu, která si vyžádala vážné zranění chodce. Žádají o pomoc také případné svědky, kteří střet s autem viděli.

Ke srážce došlo v pondělí v 15.40 v Napajedlech na Masarykově náměstí. „Mladý řidič vozidla Škoda Superb jel ve směru na obec Otrokovice a pravděpodobně si nevšiml seniora, který přecházel vozovku po přechodu pro chodce z pohledu řidiče zprava a srazil ho. Chodec po střetu upadl na vozovku a utrpěl těžké zranění, s nímž ho záchranáři převezli do nemocnice,“ popsala policejní mluvčí Monika Kozumplíková s tím, že dechová zkouška byla u řidiče negativní.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Policisté žádají o pomoc také veřejnost. „Pokud jste nehodu viděli, ať už z pohledu chodce nebo řidiče, případně ji máte natočenou na palubní kameře nebo na mobilním telefonu, ozvěte se, prosím, policistům na lince tísňového volání policie 158,“ vyzvala Kozumplíková.