Po čelním střetu u Hulína skončili oba řidiči v nemocnici

Foto: HZS ZK

KROMĚŘÍŽSKO – Nehoda dvou osobních aut uzavřela včera vpodvečer silnici II/432 u Hulína. Po čelním střetu se řidička nemohla dostat z vozu a zraněnou ji museli vyprostit hasiči.

Dopravní nehodu ohlásil ve tři čtvrtě na šest systém eCall. „Devětatřicetiletý řidič renaultu jedoucí od Hulína na Třebětice vjel zatím z nezjištěných příčin v mírné pravotočivé zatáčce do protisměru, kde se čelně střetl s vozidlem Nissan sedmatřicetileté řidičky. Oba řidiči utrpěli zranění, se kterými byli převezeni do nemocnice k ošetření,“ popsal policejní mluvčí Radomír Šiška.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Po nehodě zůstalo jedno auto v poli a druhé na boku na silnici. Řidička z bílého vozidla se nemohla dostat ven. „Hasiči vozidlo stabilizovali a vyprostili ženu pátými dveřmi bez použití hydraulického vyprošťovacího zařízení,“ sdělil mluvčí hasičů David Martinec.

„Záchranáři nakonec na místě poskytli pomoc v rámci přednemocniční neodkladné péče dvěma řidičům vozidel – ženě a muži. Ti mohou mluvit o velkém štěstí, když z tohoto střetu vyvázli oba pouze s lehkými zraněními. Zdravotnické posádky je po vyšetření, ošetření a zajištění převezly do Kroměřížské nemocnice,“ uvedla mluvčí záchranářů Gabriela Netopilová Sluštíková.

Dechová zkouška alkohol u řidičů vyloučila. Škoda je vyčíslena na 450 tisíc korun. „Dopravní policisté nehodu nadále šetří,“ uzavřel Šiška.

Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: Policie ČR
Foto: Policie ČR