Po nárazu do svodidel se řidič čelně střetl s autem v protisměru, tři lidé museli do nemocnice

Foto: Policie ČR

KROMĚŘÍŽSKO – Tři zraněné si vyžádala nedělní nehoda u obce Chvalnov-Lísky na Kroměřížsku. Stalo se tak po čelním střetu dvou osobních aut.

K havárii došlo před polednem na silnici II/432. „Dvaačtyřicetiletý řidič vozidla Hyundai jedoucí od Zástřizel na Cetechovice vjel zeširoka do levotočivé zatáčky, čímž došlo ke kontaktu se svodidly při jeho pravé straně. Vlivem nárazu se dostal do protisměru, kde již střetu nedokázal zabránit ani řidič protijedoucího vozidla Škoda Octavia, který cestoval se spolujezdcem,“ vylíčil policejní mluvčí Radomír Šiška.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Na místo vyrazily dvě jednotky hasičů. „Hasiči zajistili místo nehody a provedli protipožární zabezpečení obou vozů. Po zadokumentování nehody policií byly vraky naloženy na odtahové sužby, a byl proveden úklid komunikace, aby mohl být obnoven bezpečný a plynulý provoz,“ sdělil mluvčí hasičů Pavel Řezníček.

Všichni tři účastníci nehody utrpěli zranění, s nimiž je záchranáři převezli do nemocnice. Alkohol u řidičů vyloučila dechová zkouška. Škoda je vyčíslena na 400 tisíc korun. „Dopravní policisté nehodu nadále šetří,“ uzavřel Šiška.

Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK