Řidiči se zdálo, že mu auto špatně jede. Pod kapotou se schovával černý pasažér

Foto: HZS ZK

VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ – Divokou jízdu dnes zažila kočka, která se ukryla pod kapotu auta jednoho řidiče ve Valašském Meziříčí. Projížďka v motorovém prostoru pro ni ale nakonec dobře dopadla a možná jí i zajistila nový domov.

Pár minut po poledni vyjeli valašskomeziříčští hasiči do ulice Náměstí, aby zachránili zvíře uvízlé v motorové části osobního auta. „Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že řidiči špatně jelo auto, proto zastavil a podíval se pod kapotu. S velkým překvapením zjistil, že v motorové části je vyděšená kočka,“ nastínila mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Staňte se členy FB skupiny Život ve Zlínském kraji a žádná zpráva z kraje vám neunikne.  Sledujte nás na Twitteru, kde pro vás připravujeme plejádu pestrých zpráv.

Muži se snažil kočku dostat ven, ale bez úspěchu. Na pomoc si proto zavolal pracovníka ze spolku ochrany zvířat, ani ten ale zvíře nevytáhl. „Vzhledem k tomu, že kočka uvízla ve špatně přístupném místě, hasiči vůz nadzdvihli a jeden z nich ze spodní části kočku opatrně vytáhl ven. I přes všechny hrůzy a jízdu v motorové části auta kočka vyvázla bez zranění,“ popsala Javoříková.

Zásahu přihlížela místní obyvatelka, které se kočičky zželelo. Proto si ji vzala do své péče.

Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK
Foto: HZS ZK